DKB Deutsche Kreditbank | Kontakt, telefon, adres, infolinia


DKB Deutsche Kreditbank


Kategoria: bankowość

DKB Deutsche Kreditbank kontakt telefoniczny, infolinia, numer telefonu. DKB Deutsche Kreditbank adres e-mail, adres korespondencyjny, czat online.

DKB Deutsche Kreditbank kontakt

DKB Deutsche Kreditbank jest to niemiecki bank bezpośredni. Warto zaznaczyć, że w całości należy on do  Bayerische Landesbank. Bank funkcjonuje od 1990 roku i jest zlokalizowany w Berlinie. DKB Deutsche Kreditbank koncentruje się przede wszystkim na klientach detalicznych oraz biznesowych. Na terenie Niemiec przez bank, o którym mowa prowadzonych jest dwadzieścia sześć oddziałów. Ciekawą informacją jest to, że regularnie emituje on własne akcje na rynku kapitałowym oraz koncentruje się na cyfryzacji bankowości. 

Klienci mają możliwość załatwienia większości spraw za pośrednictwem bankowości internetowe. Wszystkie zainteresowane osoby, które chcą uzyskać z DKB Deutsche Kreditbank kontakt mogą zrealizować to na kilka sposobów. Interesanci mogą wysłać wiadomość mailową wykorzystując w tym celu pocztę elektroniczną. Wszelkie zapytania lub inne wiadomości należy kierować na adres e-mail, którym jest [email protected]. Konsultanci Biura Obsługi Klienta starają się odpowiadać na wszystkie otrzymane wiadomości w jak najkrótszym czasie.

Na głównej stronie internetowej DKB Deutsche Kreditbank znajduje się lista najczęściej zadawanych przez klientów pytań oraz odpowiedzi opracowanych przez najlepszych ekspertów. Warto skorzystać z tej opcji przed próbą uzyskania kontaktu z Biurem Obsługi Klienta, ponieważ może znajdować się tam odpowiedź na aktualnie zaistniały problem.

DKB Deutsche Kreditbank adres e-mail: [email protected]
DKB Deutsche Kreditbank telefon: 030 12030000

DKB Deutsche Kreditbank telefon

Udostępniany przez DKB Deutsche Kreditbank kontakt telefoniczny pozwala skontaktować się z bezpośrednio z Biurem Obsługi Klienta w przypadku wystąpienia problemów. Prowadzona przez DKB Deutsche Kreditbank infolinia umożliwia otrzymanie natychmiastowych odpowiedzi na wszystkie nurtujące pytania oraz uzyskanie profesjonalnej pomocy przez doświadczonych konsultantów. Klienci, którzy realizują połączenie muszą obowiązkowo za każdym razem podać numer karty kredytowej lub konta bankowego. 

Należy pamiętać, że infolinia DKB Deutsche Kreditbank funkcjonuje w dni robocze od poniedziałku do piątku w godzinach 7:00-19:00. Jeśli chodzi o blokadę karty kredytowej połączenia odbierane są przez konsultantów całodobowo. Istnieje również osobny numer telefonu do centrum kart kredytowych. Telefon może zostać zrealizowany przez interesantów od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-20:00. 

Aktualnie działający numer telefonu do Biura Obsługi Klienta DKB Deutsche Kreditbank: 030 12030000
Centrum Kart Kredytowych DKB Deutsche Kreditbank: +49 89 41111655

DKB Deutsche Kreditbank kontakt online

Klienci w celu uzyskania kontaktu z DKB Deutsche Kreditbank mogą skorzystać ze specjalnego formularza kontaktowego, który znajduje się na głównej stronie internetowej banku. Należy go uzupełnić wpisując wszystkie wymagane dane oraz treść ze wszystkimi szczegółami zaistniałego problemu. Jeśli formularz został poprawnie uzupełniony, wiadomości będzie przekazana do Biura Obsługi Klienta. 

Interesanci mogą skorzystać również z czatu online na żywo z konsultantem. Jest to bardzo wygodna opcja, która pozwala w szybkim czasie uzyskać odpowiedzi na wszelkie zapytania. Kontakt z obsługą banku można uzyskać też za pomocą portali społecznościowych, którymi są głównie Facebook, Twitter, Instagram, Linkedln, a także Xing.

DKB Deutsche Kreditbank adres korespondencyjny

Dla osób, które są zwolennikami tradycyjnej formy uzyskania kontaktu, DKB Deutsche Kreditbank udostępnił adres korespondencyjny. Interesanci, pisząc list powinni koniecznie zawrzeć w nim wszystkie istotne dane, aby nie wynikły żadne nieporozumienia. Należy zaznaczyć, że wybierając ten kanał kontaktowy czas oczekiwania an odpowiedź zwrotną jest o wiele dłuży niż w przypadku strony internetowej czy poczty elektronicznej. 

DKB Deutsche Kreditbank adres korespondencyjny:
Deutsche Kreditbank AG
Dział klientów prywatnych
PO Box 11 02 68
10832 Berlin

Liczba wyświetleń: 521