Consorsbank | Kontakt, telefon, adres


Consorsbank infolinia


Kategoria: bankowość

Aktualnie działający numer telefonu do Biura Obsługi Klienta Consorsbank. Consorsbank telefon, adres, infolinia, e-mail. Consorsbank kontakt telefoniczny.

Consorsbank kontakt

Bank Consorsbank oferuje klientom szeroką gamę produktów online, który obejmuje bieżący rachunek z dwiema bezpłatnymi kartami debetowymi. Ważną informacją jest to, że Consorsbank jest bankiem bezpośrednim. Za roczną opłatą klienci mogą uzyskać kartę Visa Card Gold, która oferuje wiele korzyści, jakimi są między innymi bezpłatne wypłaty z bankomatów, realizowanie płatności na całym świecie, a także ubezpieczenie podróżne i ubezpieczenie telefonu komórkowego. 

Z Consorsbank kontakt interesanci mogą uzyskać korzystając z dwóch dostępnych kanałów kontaktowych. Jedną z możliwych opcji jest przesłanie wiadomości mailowej za pośrednictwem poczty elektronicznej. Wszelkie zapytania należy kierować na adres [email protected] Konsultanci Biura Obsługi Klienta udzielają odpowiedzi zwrotnych najszybciej jak to możliwe. Należy zapamiętać, aby w wiadomości zawrzeć odpowiedni temat oraz wszystkie szczegóły zaistniałej sytuacji, aby nie wynikły żadne nieporozumienia. 

Consorsbank adres e-mail: [email protected]
Consorsbank telefon: +49 (0) 911 / 369 - 0

Consorsbank kontakt telefoniczny

Oferowany przez Consorsbank kontakt telefoniczny jest najszybszym dostępnym kanałem kontaktowym, dzięki któremu interesanci mogą w danym momencie otrzymać wszystkie potrzebne informacje. Infolinia Consorsbank działa pod numerem telefonu, jakim jest +49 (0) 911 / 369 - 0. Połączenie odbierane są przez wysoko wykwalifikowanych konsultantów z dużą wiedzą oraz doświadczeniem zawodowym wyłącznie w określonych godzinach. 

Aktualnie działający numer telefonu do Biura Obsługi Klienta banku Consorsbank to: +49 (0) 911 / 369 - 0
Consorsbank adres e-mail: [email protected]

Liczba wyświetleń: 46