Bunq infolinia | Kontakt, telefon, adres, numer, dane kontaktowe


Bunq infolinia


Kategoria: bankowość

Numer telefonu do Biura Obsługi Klienta firmy Bunq. Bunq infolinia, telefon, adres korespondencyjny. Bunq kontakt telefoniczny, czat online na żywo.

Bunq kontakt

Bunq jest to holenderski fintech oraz neobank, który posiada licencję w Holandii, a także działa w trzydziestu krajach europejskich. Firma oferuje klientom osobiste oraz biznesowe konta bankowe. Numer konta IBAN klienci mogą znaleźć bezpośrednio w aplikacji mobilnej.

Wszystkie zainteresowane osoby, które chcą uzyskać z firmą Bunq kontakt, mogą wykorzystać w tym celu kilka dostępnych kanałów kontaktowych. Interesanci, aby uzyskać wszelkie informacje, a także odpowiedzi na zapytania mogą przesłać wiadomość mailową za pośrednictwem poczty elektronicznej. Pytania należy kierować na adres [email protected]. Warto zaznaczyć, że konsultanci Biura Obsługi Klienta starają się odpowiadać na wszystkie otrzymane wiadomości najszybciej jak to możliwe.

Bunq adres e-mail: [email protected]
Bunq numer telefonu: +31208083666

Bunq kontakt online

Przesłanie wiadomości mailowej oraz kontakt telefoniczny to nie jedyne dostępne kanały kontaktowe do firmy Bunq. Istnieje również odbycie czatu online z konsultantem na żywo. Jest to bardzo wygodna opcja, dzięki której można otrzymać potrzebne informacje. Aby to zrealizować, należy pobrać specjalną aplikację. Jest ona dostępny zarówno na telefony z systemem iOS, jak i Android. Aby odbyć rozmową z konsultantem, należy najpierw przejść do zakładki "profil", a następnie wybrać opcję "uzyskaj wsparcie".

Klienci mogą również zgłosić problem przez główną stronę internetową Bunq. W tym celu wystarczy odpowiedzieć na kilka pytań oraz przesłać swoje odpowiedzi. Każdy użytkownik otrzyma profesjonalną pomoc obsługi firmy.

Bunq adres korespondencyjny

Osoby, które są zwolennikami bardziej tradycyjnej formy uzyskania informacji mogą wysłać list na udostępniony przez Bunq adres korespondencyjny. Przede wszystkim, pisząc wiadomość należy zawrzeć tam wszystkie szczegóły zaistniałej sytuacji, aby nie wynikły żadne niejasności. Należy liczyć się z tym, że wybierając ten kanał kontaktowy czas oczekiwania na odpowiedź zwrotną może być znacznie dłuższy.

Bunq adres korespondencyjny: NARITAWEG, 133, AMSTERDAM

Bunq telefon

Oferowany przez Bunq kontakt telefoniczny umożliwia interesantom natychmiastowe uzyskanie telefonicznej pomocy oraz odpowiedzi na wszystkie nurtujące pytania. Prowadzona przez Bunq infolinia działa pod numerem +31208083666. Konsultanci Biura Obsługi Klienta, którzy odbierają połączenia posiadają wysokie kwalifikacje, szeroki zakres wiedzy, a także duże doświadczenie zawodowe. To wszystko sprawia, że są w stanie odpowiedzieć, na każde pytanie zadane przez osobę dzwoniącą. Należy pamiętać, że telefon Bunq obsługiwany jest wyłącznie w określonych godzinach.

Aktualnie działający numer telefonu do Biura Obsługi Klienta firmy Bunq to: +31208083666
Adres e-mail: [email protected]

Liczba wyświetleń: 39