Adam Glapiński kontakt | Numer, telefon, adres


Adam Glapiński kontakt


Kategoria: bankowość

Telefon kontaktowy do Adama Glapińskiego. Adam Glapiński adres e-mail, kontakt telefoniczny. Kontakt z Glapińskim poprzez Narodowy Bank Polski.

Kontakt Adam Glapiński

Adam Glapiński jest polskim ekonomistą, politykiem, nauczycielem akademickim, a także profesorem nauk ekonomicznych. Jest on również współzałożycielem Porozumienia Centrum. W 1991 roku był ministrem gospodarki przestrzennej i budownictwa, a w latach 1991-1992 ministrem współpracy gospodarczej z zagranicą. W 2016 roku został członkiem Zarządu Narodowego Banku Polskiego, a następnie prezesem Narodowego Banku Polskiego. 

Niestety prywatny telefon do Glapińskiego nie jest dostępny dla zainteresowanych osób. Nie upublicznia on swoich danych kontaktowych ze względu na prywatność. Kontakt z Adamem Glapińskim można uzyskać za pośrednictwem Narodowego Banku Polskiego. 

Adam Glapiński numer telefonu: ...
Adres e-mail: [email protected]

Adam Glapiński kontakt telefoniczny 

Wszystkie zainteresowane osoby mogą skontaktować się z Adamem Glapińskim korzystając z danych kontaktowych Narodowego Banku Polskiego. 

Istnieje możliwość przesłania wiadomości mailowej za pośrednictwem poczty elektronicznej. Zapytania należy kierować na adres [email protected]. Telefon do centrali Narodowego Banku Polskiego funkcjonuje pod numerem 22 185 10 00

Aktualnie działający numer telefonu do Adama Glapińskiego za pośrednictwem Narodowego Banku Polskiego to: 22 185 10 00
Adam Glapiński - Narodowy Bank Polski adres e-mail: [email protected]

Liczba wyświetleń: 760