Accredited kontakt | Telefon, infolinia, adres, numer


Accredited kontakt


Kategoria: bankowość

Numer telefonu do Biura Obsługi Klienta Accredited. Accredited kontakt mailowy dla klientów. Accredited kontakt telefoniczny, telefon, adres.

Accredited kontakt

Accredited jest maltańskim towarzystwem ubezpieczeniowym. W Polsce oferuje produkty za pośrednictwem towarzystwa ToleranceIns, które składa się z zespołu z wieloletnim doświadczeniem aktuarialnym. Produkty Accredited klienci mogą znaleźć w internecie oraz u stacjonarnych agentów. Accredited w Polsce oferuje ubezpieczenia komunikacyjne z zakresu OC, NNW oraz assistance. W planach ma również rozpoczęcie sprzedaż AC, a także ubezpieczenia opon.

Wszystkie zainteresowane osoby, które chcą uzyskać  z firmą Accredited kontakt, mogą zrealizować to na dwa sposoby. Jednym z nich jest przesłania wiadomości mailowej, wykorzystując w tym celu pocztę elektroniczną. Zapytania, a także innego rodzaju wiadomości należy wysyłać na adres e-mail, którym jest [email protected]. Konsultanci Biura Obsługi Klienta starają się odpowiadać na wszystkie otrzymane wiadomości najszybciej jak to możliwe.

Accredited adres e-mail: [email protected]
Numer telefonu Accredited: 721 114 656

Accredited kontakt telefoniczny

Interesanci, którzy chcą uzyskać z firmą Accredited kontakt telefoniczny jak najbardziej mają taką możliwość. Infolinia Accredited funkcjonuje pod numerem 721 114 656. Połączenia odbierane są przez wysoko wykwalifikowanych konsultantów Biura Obsługi Klienta wyłącznie w określonyhch godzinach. Są oni w stanie odpowiedzieć na każde pytania zadane przez interesanta. Oferowany przez Accredited numer telefonu jest najszybszym kanałem kontaktowym, dzięki któremu można natychmiast uzyskać potrzebne informacje, a także odpowiedzi na nurtujące pytania.

Aktualnie działający numer telefonu do Biura Obsługi Klienta Accredited to: 721 114 656
Adres e-mail: [email protected]

Liczba wyświetleń: 466