ABN AMRO infolinia | Kontakt, telefon, adres, numer, dane kontaktowe


ABN AMRO infolinia


Kategoria: bankowość

Numer telefonu do Biura Obsługi Klienta ABN AMRO. Bank ABN AMRO kontakt telefoniczny, infolinia, adres. ABN AMRO Polska adres e-mail, telefon.

ABN AMRO kontakt

ABN AMRO jest holenderskim bankiem. Jego siedziba zlokalizowana jest w Amsterdamie. Powstał on w 1991 roku przez połączenie się banków Algemene Bank Nederland oraz Amsterdamsche en Rotterdamsche Bank. Biura ABN AMRO znajdują się w piętnastu krajach na całych świecie. Aktualnie zatrudnia on ponad trzydzieści dwa tysiące pracowników. Ważną informacją jest fakt, że jest on jednym z głównych banków, które finansują biznes diamentowy. 

Zainteresowane osoby, które chcą uzyskać z ABN AMRO kontakt mogą zrealizować to na kilka sposobów. Jednym ze sposobów uzyskania odpowiedzi na wszelkie zapytania jest przesłanie wiadomości mailowej, wykorzystując w tym celu pocztę elektroniczną. Wszystkie wiadomości należy kierować na adres [email protected]. Konsultanci Biura Obsługi Klienta udzielają odpowiedzi zwrotnych najszybciej jak to możliwe. 

Kontakt z bankiem ABN AMRO można uzyskać również korzystając z portali społecznościowych. Jest on obecny na Facebooku, Twiterze, Instagramie, a także na Linkedlinie. 

ABN AMRO adres e-mail: [email protected]

ABN AMRO kontakt online

Należy wiedzieć, że na głównej stronie internetowej ABN AMRO udostępniony został specjalny formularz kontaktowy. Aby uzyskać potrzebne informacje, należy go uzupełnić, wpisując w odpowiednie miejsca wszystkie wymagane dane oraz treść, która szczegółowo opisuje zaistniały problem. Jeśli formularz został poprawnie uzupełniony, wiadomość zostanie przekazana do Biura Obsługi Klienta. 

ABN AMRO adres korespondencyjny

Istnieje możliwości wysłania listu na podany przez ABN AMRO adres korespondencyjny. Osoby, które piszą list muszą pamiętać, aby zawrzeć w nim wszystkie istotne informacje, żeby nie wynikły żadne nieporozumienia. Warto zaznaczyć, że interesanci którzy korzystają z tego kanału kontaktowego na odpowiedź zwrotną mogą czekać znacznie dłużej. 

ABN AMRO adres korespondencyjny:
ABN AMRO Asset Management
Communication (AF0340)
P.O. Box 283
1000 EA Amsterdam
The Netherlands

ABN AMRO telefon

Oferowany przez ABN AMRO kontakt telefoniczny dostępny jest pod kilkoma numerami telefonu. Należy wybrać odpowiedni z nich w zależności od rodzaju rozpatrywanej sprawy. Prowadzona przez ABN AMRO infolinia umożliwia interesantom natychmiastowe uzyskanie wszystkich potrzebnych informacji. 

Osoby, które chcą uzyskać informacje dotyczące obrotu poniżej dwóch i pół miliona euro powinny zrealizować połączenie pod numerem 088 226 26 26 lub +31 10 241 17 20. W przypadku chęci uzyskania danych odnośnie obrotu od dwóch i pół miliona euro w górę należy wykonać połączenie pod numerem 088 226 26 14 lub +31 10 241 17 20. Numer telefonu, jakim jest +31 (0) 20 343 61 98 pozwala uzyskać wszelkie informacje o obrocie ponad dwustu pięćdziesięcioma milionami euro.

Połączenia są odbierane przez konsultantów Biura Obsługi Klienta z dużą wiedzą oraz doświadczeniem zawodowym. To wszystko sprawia, że udzielą oni profesjonalnej pomocy telefonicznej każdej dzwoniącej osobie.

ABN AMRO numer telefonu (obrót poniżej 2,5 milionów euro): 088 - 226 26 26 lub +31 10 241 17 20
ABN AMRO telefon (obrót od 2,5 miliona euro): 088 - 226 26 14 lub +31 10 241 17 20
Telefon ABN AMRO (obrót ponad 250 milionów euro): +31 (0)20 - 343 61 98
ABN AMRO sieć między narodowa: +31 (0)20 - 628 88 77

Bank ABN AMRO Polska

Polski oddział ABN AMRO zlokalizowany jest w Warszawie przy ulicy 1 Sierpnia 8a. Interesanci, którzy chcą uzyskać kontakt z Biurem Obsługi Klienta mogą zrealizować połączenie na podany numer telefonu lub przesłać wiadomość mailową. 

Aktualnie działający numer telefonu do ABN AMRO Polska to: +48 (22)5730576
ABN AMRO Polska adres e-mail: [email protected]

Liczba wyświetleń: 64