You Can Drive infolinia | Kontakt, telefon, adres, numer, dane kontaktowe


You Can Drive infolinia


Kategoria: ubezpieczenia

Uzyskaj pomoc telefoniczną konsultantów You Can Drive. Telefoniczne zgłaszanie szkód You Can Drive. Infolinia You Can Drive działa pod numerem telefonu 58 555 65 00.

You Can Drive kontakt

Ubezpieczyciel You Can Drive należy do jednej z największych firm ubezpieczeniowych w Polsce Ergo Hestia. Infolinia jest obsługiwana przez konsultantów. Dzwoniąc na odpowiedni numer, można zgłosić szkodę lub zakupić polisę ubezpieczeniową You Can Drive. Wszelkie pytania zaleca się kierować do konsultantów telefonicznych You Can Drive. Kontakt jest możliwy w dni robocze od 8:00 do 18:00.

Sprzedaż polis ubezpieczeniowych odbywa się telefonicznie pod numerem 801 333 222. Konsultanci obsługują infolinię sprzedażową You Can Drive w godzinach jej pracy.

Korespondencje pocztową można przesyłać na adres korespondencyjny You Can Drive.

Adres: ul. Hestii 1, 81-731 Sopot

Infolinia You Can Drive

Obsługa klienta You Can Drive przez telefon jest dostępna od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-18:00. W tym przedziale numer 58 555 65 00 jest otwarty dla klientów You Can Drive. Infolinia telefoniczna You Can Drive służy także do zgłaszania poniesionych szkód.

Telefon You Can Drive: 58 555 65 00

Warto przygotować podstawowe dane takie jak numer polisy, dane kontaktowe, dane uczestników wypadu oraz pojazdów biorących w nim udział. Konieczne jest również oświadczenie sprawcy.

Liczba wyświetleń: 729