Ubezpieczeniowy System Gwarancyjny UFG infolinia | Kontakt


Ubezpieczeniowy System Gwarancyjny UFG infolinia


Kategoria: ubezpieczenia

Zyskaj kontakt telefoniczny z UFG dzięki infolinii. Pomoc telefoniczna konsultantów na infolinii UFG. UFG infolinia funkcjonuje pod numerem +48 22 53 96 100.

UFG kontakt

Ubezpieczeniowy Fundusz Gwarancyjny to działająca na rynku polskim instytucja zajmująca się wypłatą odszkodowań i świadczeń pieniężnych dla poszkodowanych w wypadkach spowodowanych przez osoby nieubezpieczone. Wszelkie pytania można kierować telefonicznie na infolinię.

Główna siedziba UFG mieści się w Warszawie przy ulicy Płockiej 9/11. W biurze prowadzona jest stacjonarna obsługa klienta. Kontakt osobisty z konsultantem Centrum Obsługi Klienta jest możliwy od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-17:00.

Kontakt UFG dla mediów jest dostępny telefonicznie pod numerem 502 591 655 oraz mailowo [email protected].

Adres Ubezpieczeniowy Fundusz Gwarancyjny

ul. Płocka 9/11, 01-231 Warszawa

Infolinia UFG

Telefoniczna informacja UFG jest obsługiwana od 8:00 do 17:00 w dni robocze. Warto skorzystać z infolinii UFG w godzinach jej działania. Dodatkowe informacje związane z Ubezpieczeniowym Funduszem Gwarancyjnym są dostępne pod numerem +48 22 53 96 100

Telefon: +48 22 53 96 100

Infolinia jest również realizowana poprzez pocztę elektroniczną, zaleca się wysyłanie wiadomości pod odpowiedni adres. Na stronie infolinii UFG dokładnie opisano każdy z dostępnych adresów poczty elektronicznej.

Opłaty za brak OC: [email protected] 
Wypłaty świadczeń: [email protected] 
Zwrot wypłaconych odszkodowań: [email protected] 
Centralna baza danych polis OC i AC: [email protected] 
Turystyczny Fundusz Gwarancyjny: [email protected] 
Inne: [email protected] 

Liczba wyświetleń: 4729