uCare infolinia | Kontakt, telefon, adres, numer, dane kontaktowe


uCare infolinia


Kategoria: ubezpieczenia

Uzyskaj kontakt w sprawie ubezpieczenia w uCare. Jak zgłosić szkodę w uCare? Informacje dostępne na stronie infolinii. Telefoniczny kontakt dzięki uCare infolinia.

uCare kontakt

UCare to ubezpieczenia urządzeń mobilnych takich jak smartfony i tablet, ale także sprzętu RTV, AGD, TV, komputerów PC, laptopów itp. Kontakt w sprawie ubezpieczenia uCare jest możliwy poprzez formularz kontaktowy. Wypełniając arkusz, można zgłosić reklamacje, szkodę lub skierować pytanie do konsultanta Biura Obsługi Klienta uCare. Warto wiedzieć, że usługa uCare jest oferowana i obsługiwana przez firmę Digital Care.

Adres uCare

ul. Marszałkowska 126/134, 00-008 Warszawa

Infolinia uCare

Warto skorzystać z pomocy konsultantów na infolinii uCare. Numer kontaktowy jest dostępny w dni robocze od 8:00 do 18:00. Telefoniczna infolinia uCare jest sposobem na uzyskania wsparcia uCare. Infolinia jest także dostępna w formie online. Wysyłając wiadomość na podany adres poczty elektronicznej, również można uzyskać odpowiedzi i pomoc konsultantów BOK uCare.

E-mail: [email protected] 

uCare telefon: (22) 716 20 06

uCare zgłaszanie szkody

Chcąc uzyskać darmową naprawę sprzętu objętego uCare należy zgłosić uszkodzenie sprzętu. Można zrobić to na infolinii telefonicznej uCare pod numerem (22) 716 20 06. Istnieje także możliwość zgłoszenia szkody online poprzez formularz kontaktowy. Warto pamiętać, aby przygotować konieczne dane przed wybraniem numeru infolinii uCare. Klienci korzystający z formularza również są proszeni o podanie danych kontaktowych takich jak numer PESEL, nazwę, dane oraz numery seryjne urządzenia, którego problem dotyczy..

Liczba wyświetleń: 1746