Infolinia LINK4 | Telefon, numer, adres, kontakt, informacje dodatkowe


Infolinia LINK4 Ubezpieczenia


Kategoria: ubezpieczenia

Infolinia LINK4 udziela informacji o ubezpieczeniach. Kontakt z link4 pozwala wykupić ubezpieczenie ac, oc. Każdy telefon do Link4 znajduje się w serwisie.

Kontakt przez telefon Link 4 jest możliwy na różne sposoby. Infolinia LINK4 jest czynna w godzinach pracy towarzystwa ubezpieczeniowego. Kontakt z Link 4 umożliwia zakup ubezpieczenia AC, OC, NNW, na życie, na samochód, na dom, podróże i wiele innych. Kontakt z numerem telefonu Link 4 jest łatwiejszy, dzięki umieszczonym poniżej opisom. Każda polisa Link4 jest dostępna na infolinii. Kontakt z infolinią Assistance link 4 działa 24h/7.

BOK LINK4

Infolinia LINK4 Dla Nowych Klientów

Telefon: 22 444 44 23
*kontakt z infolinią link4 jest możliwy od poniedziałku do piątku w godzinach 08:00 – 21:00 oraz w soboty w godzinach 09:00 – 17:00

Kontakt z LINK4 Dla Klientów

Telefon: 22 444 44 44
*infolinia jest czynna wyłączenie od poniedziałku do piątku w godzinach 08:00 – 17:00

Infolinia Pomoc Assistance LINK4 jest całodobowa

Liczba wyświetleń: 2819


Ubezpieczenia LINK4

Ubezpieczanie w LINK 4 to możliwość wykupienia polisy na OC i AC na samochód, dom, podróż. Smart Casco w LINK 4 to polisa na rok. Wybierając aktualny telefon do link 4, można także zgłosić szkodę. Zgłoszenie szkody jest możliwe także przez internet. Numer do link4 spowoduje umożliwienie zakupienia, zmiany lub odnowienia polisy na samochód. Ubezpieczenie link 4 na auto ponadto daje możliwość zyskać dodatkową ochronę w ramach standardowego ubezpieczenia. Aby sprawdzić, jak uzyskać wyżej wymieniona usługę, należy wybrać aktualny numer do link 4. Konsultanci pod numerem telefonu link 4 są w stanie odpowiedzieć na każde zadane pytanie odnośnie wyżej opisanej usługi. Ubezpieczenia w LINK 4 przez telefon obejmują równie polisy ubezpieczeniowe AC i OC. Każda polisa ubezpieczeniowa w LINK 4 jest możliwa do poznania przez telefon. Telefon do LINK 4 znajduje się na pierwszej stronie, co zdecydowanie poprawia komfort sprawdzenia więcej szczegółów na temat konkretnej usługi. Serwis LINK 4 został wyposażony w kalkulator oc/ac. W przypadku wątpliwości, pytania należy kierować na numer telefonu do link4. Ubezpieczyciel oferuje możliwość zakupu ubezpieczenia na dom lub na mieszkanie. Oferta Link 4 Assistance to bezpłatną pomoc fachowców. Aby dowiedzieć się więcej, należy wykonać połączenie telefoniczne do link 4. Platforma z ubezpieczeniami link4 posiada specjalny kalkulator, dzięki któremu można obliczyć wysokość składki polisy. Warto skorzystać podanego na stronie numeru link4, aby rozwiać wszelkie wątpliwości co do szczegółów oferty. Chcąc bezpiecznie podróżować, w link 4 istnieje polisa na ubezpieczenie turystyczne. Ubezpieczenie turystyczne w link 4 to szeroki zakres ochrony zdrowia w kraju oraz po jego granicami. Na platformie można bez problemu obliczyć wysokość składki na ubezpieczenie. W przypadku problemów można dzwonić na numer link 4 lub napisać wiadomość e-mail do link 4. Ubezpieczenie w link 4 poosiadają dodatkowo ochronę dla mamy i dziecka. Produkty link4 mama, są dostępne pod numerem telefonu.