Infolinia Liberty | Numer, kontakt, adres, telefon, informacje dodatkowe


Infolinia Liberty Ubezpieczenia


Kategoria: ubezpieczenia

Infolinia Liberty ubezpieczenia jest czynna w określonych godzinach. Libery Ubezpieczenia to szeroka oferta polis. Telefon Libery pozwoli kupić tanią polisę.

Odnalezienie właściwego numeru telefonu do Libery Ubezpieczenia na życie może być o wiele prostsze. Korzystają z dostępnego katalogu infolinii, numer do liberty ubezpieczenia można znaleźć zdecydowanie sprawniej. Każda infolinia liberty posiada własne logo. Atrakcyjna platforma z numerami telefonów pomoże każdemu wyszukać właściwy numer telefonu do Liberty.

Ubezpieczenie Libery | Polisa Libery | Polisa Ubezpieczeniowa Libery

Call Center Liberty Ubezpieczenia

Telefon: 22 599 95 22

Dział Obsługi Klienta Liberty, pracuje od poniedziałku do soboty w godzinach od 8:00 do 17:00

Liczba wyświetleń: 1208


Ubezpieczenia Liberty

Ubezpieczenia Liberty wymagają od zainteresowanej osoby dostarczyć właściwie wypełnione dokumenty, aby skutecznie przeprowadzić proces likwidacji szkody Liberty Direct. Aby zgłosić szkodę w Liberty, należy połączyć się przez telefon z odpowiednią infolinią. Zgłoszenie szkody przez telefon w Liberty to nie jedyna opcja. Można to również zrobić, wysyłając na adres e-mail Liberty dokumenty. Trzecią metodą na dostarczenie dokumentów o szkodzie, jest osobista wizyta w oddziale Liberty Direct. Najskuteczniejszym i najszybszym sposobem na dostarczenie wymaganych przez ubezpieczyciela dokumentów jest kontakt telefoniczny. Proces likwidacji szkody w Liberty z OC sprawy wygląda w ten sposób, że w trakcie toczącego się postępowania, ubezpieczyciel Liberty  przechowuje wszelkie dokumenty w celu ustalenia odpowiedzialność lub w celu ustalenia wysokości szkody. Zdarzają się sytuacje, w których wymagane jest przedstawienie badan lekarskich przez poszkodowanego. Taki dokument pozwoli Liberty ustalić również wysokość ewentualnego uszczerbku na zdrowiu. Czas na złożenie odpowiednich dokumentów jest ograniczony. Zgodnie z odpowiednimi artykułami, czas na złożenie wniosku o wypłatę odszkodowania wynosi 3 lata od daty zaistniałego zdarzenia. Jednak przepisy znowelizowano i czas ten został wysłużony do 20 lat. Podczas składania dokumentów należy pamiętać, aby dostarczyć je wszystkie. Lista potrzebnych dokumentów przedstawia się następująco: notatka policyjna z przebiegu zdarzenia, oświadczanie sprawcy wypadku, fotografia miejsca zdarzenia, pełna dokumentacja medyczna wraz z obrażeniami, własnoręcznie przygotowany kosztorys naprany pojazdu.  Czas oczekiwania na wypłatę odszkodowania jest zróżnicowany.