Infolinia Euroins | Numer, adres, informacje dodatkowe, telefon, kontakt


Infolinia Euroins Zgłoszenie szkody


Kategoria: ubezpieczenia

Infolinia Euroins udziela informacji o ubezpieczeniach. Polisa ubezpieczeniowa jest dostępna na infolinii Euroins. Kontakt do Euroins znajduje się w serwisie.

Serwis jest bogatą bazą numerów na wszystkie infolinie Euroins. Każda infolinia Euroins jest dokładnie opisana, dzięki czemu można z dużą łatwością odszukać właściwy telefon. Ponadto każdy numer Euroins posiada logo ubezpieczyciela. Sprzedażą polis ubezpieczeniowych zajmuje się infolinia euroins. 

Ubezpieczenia Euroins | Polisa Euroins | Polisy Ubezpieczeniowe Euroins | Zgłoszeni szkody z ubezpeiczenia Euroins 

Biuro Obsługi Klienta Euroins 

Telefon: +48 22 243 84 84

E-mail dla klientów [email protected]

Formularz kontaktowy

 

Zgłoszenie nowej szkody

Telefon: +48 22 243 84 84

 

– pomoc drogowa (assistance) – wybierz 1

– zgłoszenie nowej szkody – wybierz 2

 

linia telefoniczna dostępna

– dla pomocy na drodze (assistance / akumulator / opony) przez 24 godz. 7 dni w tygodniu

– dla obsługi szkód w dni robocze w godz. 08:00-16:00

 

 

Informacja w sprawie szkody zgłoszonej przed 05.03.2020: +48 22 243 84 84 (numer 3)


Zgłoszenie szkody w Euroins

Telefon: +48 22 243 84 84 (numer 2)

E-mail: [email protected]

Kontakt w sprawie wypowiedzenia w Euroins

Formularz kontaktowy

Liczba wyświetleń: 2094


 

Ubepzieczenia Euroins

Numer telefonu biura Euroins znajduje się w internatowym katalogu numerów w jednym miejscu. Aby zgłosić nową szkodę, nelzy wybrać numer Euroins do odpowiedniego działku, który przyjmie takie zgłoszenie. Infolinia Euroins posiada centrum informacji w sprawach szkód. Warto pamiętać, ze zgłoszenia szkody od 6 czerwca 2020 roku, należy kierować pod inny numer telefonu. Z kolei, aby otrzymać informacje odnośnie szkody powstałej przed 5 marcem 2020 roku, należy wybrać numer telefonu Euroins 22 243 84 84 z numerem 3. Formularz kontaktowy Euroins służy kontaktowaniu się z infolinią w każdym dowolnym momencie. Adres e-mail Euroins jest alternatywną formą kontaktu, oprócz numeru telefonu. Produkty dostępne pod numerem telefonu Euroins są dokładnie wyszczególnione i opisane na stronie Euroins  ubezpieczenia. Utworzony kontakt Euroins  OC, pozwala wykupić ubezpieczenie dla posiadaczy pojazdów. Telefon Euroins  Autocasco, umożliwia wykupienie dodatkowego ubezpieczenia dla samochodu. Warto zapoznać się z ofertą Euroins assistance – pomoc drogowa, którą można spokojnie wykupić przez telefon podany na stronie. Szczegóły dotyczące pomocy drogowej w Euroins można również poznać, odwiedzając zakładkę. Oferta w Euroins  na telefon to możliwość sprawdzenia opon, akumulatora czy dodatkowej ochrony dla kierowcy. Euroins NNW jest często wykupywana usługą przez telefon.