Infolinia BENEFIA | Numer, kontakt, adres, telefon, informacje dodatkowe


Infolinia BENEFIA Ubezpieczenia


Kategoria: ubezpieczenia

Infolinia Benefia doradza w zakupie polis ubezpieczeniowych. Telefon Benefia został uwidoczniony na platformie. Serwis posiada dostęp na infolinie Benefia.

Kontakt przez telefon Benefia umożliwia poniższy serwis. Dzięki poniższemu serwisowi połączenie przez telefon Benefia staje się o wiele wygodniejsze. Każda infolinia benefia posiada oprócz numeru, opis, który dokładnie wskazuje miejsce kontaktu. Infolinia Benefia została także wyposażona w logo. W ten sposób kontakt z infolinią Benefia jest wygodniejsze i przyjemniejsze

Call Center BENEFIA Ubezpieczenia

BOK Benefia

Telefon: +48 22 212 20 30

Centrum Obsługi Klienta Benfia czeka na telefony od poniedziałku do soboty w godzinach 7-10

Pomoc Assistance Benefia działa 24h przez 7 dni w tygodniu

Benefia Centrala

Telefon: +48 22 544 14 70
E-mail: [email protected]

BOK Benefia

Telefon: +48 22 544 14 70
E-mail: [email protected]

 

Wypowiedzenia Benefia

E-mail: [email protected]

Zwroty Benefia

E-mail: [email protected]
E-mail: [email protected]

Biuro Wsparcia Sprzedaży Benefia

Telefon: +48 22 544 12 21
E-mail: [email protected]

Kontakt Benefia dla Klientów posiadających polisę Assistance SOS

Telefon: +48 22 639 20 10

Kontakt Benefia Dla Klientów mBank i Multibank posiadających polisy Assistance

Telefon: +48 22 639 20 10

Kontakt Dla Klientów serwisu internetowego Benefia 24 posiadających polisę Assistance

Telefon: +48 22 639 20 10

 

Liczba wyświetleń: 1372


Ubezpieczenia BENEFIA

Wszystkie telefony Benefia zostały wyszczególnione w serwisie online. Każdy telefon Benefia posiada dokładny opis, który naprowadzi dana osobę do odpowiedniego działku. Każdy numer do Benefia z opisem zdecydowanie poprawi szukanie właściwej infolinii. Przy każdym telefonie Benefia znajduje się czasami adres e-mail. Skuteczna metoda na uzyskanie właściwych informacji na temat oferowanych usług jest wybranie numeru telefonu. Biuro Obsługi Klienta Benefia składa się z wielu numerów w jednym miejscu. Benefia ubezpieczenia posiada wiele wydziałów, które są odpowiednio skatalogowane. Infolinia Benefia jest podzielna na następujące działy: Benefia Centrala, Biuro Obsługi Klienta Benefia, Infolinia na biuro Wsparcia Sprzedaży, Zgłoszenie szkody w Benefia online. Serwis posiada również telefony do Inspektora Ochrony Danych do Benefia. Jeżeli brak numeru do IOD Benefia, warto wybrać inną formę kontaktu, jak adres e-mail. Infolinia Benefia ubezpieczania posiada także numer do Biura Sprzedaży czy Assistance benefia. Call Center Benefia posiada jedyny w swoim rodzaju numer telefonu: 22 212 20 30. Do dyspozycji klientów posiadających polisę assistance benefia zostały zamieszczone również przydatne telefony. Dla klientów serwisu internetowego Benefia 24 posiadający polisę assistance został dodany specjalny numer 22 639 20 10.