Furgonetka infolinia | Telefon, kontakt, adres, dane kontaktowe, numer


Furgonetka infolinia


Kategoria: kurierzy

Kontakt telefoniczny z Zespołem Obsługi Klienta Furgonetka. Telefoniczna pomoc konsultantów na infolinii Furgonetka. Aktualne dane kontaktowe Furgonetka.

Furgonetka kontakt

Kontakt z Działem Obsługi Klienta można uzyskać telefonicznie oraz wygodnie przez internet. Arkusz jest obsługiwany jako jedna z form infolinii. Na stronie dostępny jest formularz kontaktowy, przewidziano w nim pola temat i treść wiadomości, numer paczki oraz dane kontaktowe takie jak imię oraz e-mail. Dzięki zalogowaniu się do prywatnego konta w serwisie Furgonetka można przyśpieszyć działanie BOK Furgonetka.

Furgonetka telefon

Telefon kontaktowy Furgonetka jest obsługiwany w godzinach pracy Działu Obsługi Klienta. Dla pełnej satysfakcji i szybkiego rozwiązywania problemów klientów, w BOK Furgonetka zostało zatrudnionych 63 konsultantów. Wybierając podany numer infolinii +48 22 112 08 35, połączenie telefoniczne zostanie przekierowane do BOK Furgonetka.

Telefon: +48 22 112 08 35

Warto pamiętać o godzinach pracy konsultantów Furgonetka. Pomoc jest udzielana od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:00 do 16:00.

Liczba wyświetleń: 2842